У ВИХІДНИЙ ДЕШЕВШЕ

У ВИХІДНИЙ ДЕШЕВШЕ

Заощаджуйте, отримавши якісні послуги та запасні частини для вашого авто!


Тільки у дилерському центрі Ніссан ВІДІ Армада  діє вигідна пропозиція «Знижка вихідного дня» *:

– 15% – на сервіс Nissan;

– 5% – на запасні частини**.


Офіційний дилерський центр Ніссан ВІДІ Армада – оснащений сучасним обладнанням провідних світових виробників, що дозволить швидко та якісно виконувати повний комплекс робіт з використанням сучасних технологій на високому рівні. 

Отримати знижку дуже просто – необхідно оформити заявку на сервіс та записатися на вихідний день (неділю).

Заповнивши онлайн-форму на сайті

Або завітати до нас за адресою: с. Чубинське, вул. Київська, 55, 32-й км Бориспільського шосе.

За більш детальною інформацією звертайтесь до фахівців сервісу Ніссан ВІДІ Армада за телефоном: +38 (044) 591-70-31.


*Срок действия предложения с 01.01.2024 по 31.12.2024. Условием предоставления скидки может быть только оформление заказа-наряда в воскресенье. Акционное предложение не суммируется с другими акционными предложениями и скидками. Право на получение скидки на сервисные работы и запасные части по данному предложению имеют только физические лица, по адресу: ул. Киевская, 55, с. Чубинское, Бориспольский р-н., Киевская обл., Украина. Клієнт має можливість отримати знижки по даній Акції на сервісні роботи та на запасні частини тільки за умови придбання всіх запасних частин у ДЦ і їх встановлення (через відкриття наряд-замовлення). В разі надання замовником своїх запчастин для обслуговування чи ремонту, знижка не застосовується на відповідні роботи по встановленню/використанню цих запчастин.

** Скидка в размере 15% на сервисные услуги по данной акции не распространяется на: моечно-уборочные работы, на работы по кузовному ремонту и тюнингу субподрядные работы по ремонту стартера, генератора, компрессора, г / у руля, эл / у руля, карданного вала, коробки передач.