{{ slide.title }}
{{ slide.subTitle }}

від {{ slide.car | price }} грн

{{ slide.btn }} {{ slide.btn }} {{ slide.btnSecTitle }}
{{ slides[0].title }}
{{ slides[0].subTitle }}

від {{slides[0].car | price }} грн

{{ slides[0].btn }} {{ slides[0].btnSecTitle }}

Автомобілі NISSAN

АКЦІЇ ВІД "ВІДІ-АРМАДА"
ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ
ПРО КОМПАНІЮ

Автосалон Ніссан в Україні

Історія японської автомобілебудівної компанії Nissan Motor Co., Ltd. (Nissan Motor Corporation) - це історія створення автомобілів, кожен з яких у своєму класі ставав культовим. Саме ця якість призвела Ніссан до позиції одного з найбільших виробників автомобілів у світі, а на деяких ринках компанія посідає безумовні лідерські позиції.

Офіційно Nissan Motor Co., Ltd. був зареєстрований в 1934 році, проте його передісторія бере свій початок ще в 1911 році, коли в Токіо була створена компанія Kaishinsha Motor Car Works з Токіо. Вона у 1914 році виготовила свій перший автомобіль, названий DAT. Ця назва в 1928 році перетворилося на Datsun, а сама компанія, в результаті власних трансформацій та злиття з іншими виробниками авто з 1934 року стала називатися Nissan Motor Co., Ltd., і сьогодні бренд Nissan є одним з найвідоміших у світі.

Японський виробник за весь час своєї діяльності створював моделі, що ставали бестселерами практично у всіх сегментах автомобільного ринку. Саме Nissan першим у світі створив авто на повністю електричній тязі, який відповідав вимогам масового споживача. Крім прихильності інноваційним технологіям Nissan Motor Corporation також відома вмінням вибудовувати стратегічні альянси, що на сьогодні зробило її четвертим у світі виробником автомобілів.

В Україні купити автомобілі Ніссан пропонує офіційний дилер Nissan Motor Co., Ltd. компанія Ніссан ВІДІ Армада (м.Київ).

Офіційний дилер Nissan у Києві

Офіційний дилер Nissan в Києві компанія Ніссан ВІДІ Армада - це сучасне підприємство, яке супроводжує клієнта на всіх етапах роботи з брендом, починаючи від вибору й придбання першого автомобіля Nissan і закінчуючи придбанням наступної моделі Nissan. Автосалон Ніссан ВІДІ Армада у місті Києві - це технологічний простір, побудований за принципом 3S, де під одним дахом можна купити автомобіль в наявності Ніссан, оформити відповідні документи, поставити авто на облік, оформити договір страхування і, за необхідності, кредитний (лізинговий) договір, провести планове технічне обслуговування або виконати ремонтні роботи, вигідно й швидко продати Ніссан з пробігом за однією з поточних програм.

В автосалоні дилерського центру Ніссан ВІДІ Армада представлений модельний ряд автомобілів Nissan, який виробник офіційно постачає на ринок України. Всі представлені моделі адаптовані до умов експлуатації в Україні й на них повністю поширюються гарантійні зобов'язання Nissan Motor Corporation.

Де купити Ніссан в Україні

Дилерський центр Ніссан ВІДІ Армада запрошує відвідати салон компанії, розташований за адресою: Київська область, Бориспільський р-н., с. Чубинське, вул. Київська, 49.

Послуга тест-драйв від офіційного дилера Ніссан ВІДІ Армада

Всім покупцям автомобілів Nissan офіційний дилер виробника в Києві компанія Ніссан ВІДІ Армада пропонує скористатися послугою тест-драйв. Записатися на пробну поїздку можна за допомогою форми, розташованої на сайті дилерського центру, а уточнити деталі можна за телефоном +38 (044) 591 70 31.

*Спеціальна ціна – ціна, розрахована з урахуванням спеціальної пропозиції на автомобілі. Ціна є рекомендованою і може відрізнятися від остаточної ціни, запропонованої дилером Nissan ТОВ "ВІДІ-Армада" в Україні. 1Ви можете отримати кредит по програмі Nissan Finance для придбання автомобіля Nissan на наступних умовах. Про детальні умови кредитування дізнайтесь на сайті www.credit-agricole.ua або за телефоном: 0800305555. Кредитує ПАТ «Креді Агріколь Банк». Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011.