{{ slide.title }}
{{ slide.subTitle }}

від {{ slide.car | price }} грн

{{ slide.btn }} {{ slide.btn }} {{ slide.btnSecTitle }}
{{ slides[0].title }}
{{ slides[0].subTitle }}

від {{slides[0].car | price }} грн

{{ slides[0].btn }} {{ slides[0].btnSecTitle }}

Автомобілі NISSAN

АКЦІЇ ВІД "ВІДІ-АРМАДА"
ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО НАС
ПРО КОМПАНІЮ

Ніссан ВІДІ Армада – офіційний дилер автомобілів Nissan в Україні, що надає повний спектр послуг, пов’язаних з цими авто.

Автомобілі Nissan – втілення витонченого дизайну, поєднаного з відмінними їздовими властивостями, сучасними системами безпеки і допомоги водієві, а також шикарного інфотейнменту. Всі автомобілі облаштовані високоефективними двигунами, що забезпечують низький рівень споживання палива та втілюють екологічну свідомість компанії. Симбіоз цих характеристик розкриває справжній характер і колорит Японії, її дух та гостинність.

Автосалон Ніссан ВІДІ Армада на Бориспільському шосе – це шоу-рум, у якому представлені найпопулярніші автомобілі бренду: Juke, Qashqai та X-Trail. А ще – команда досвідчених фахівців, закоханих в автомобілі: привітні адміністратори, уважні та дбайливі продавці-консультанти, висококваліфіковані майстри-техніки.

Наш дилерський центр надає повний спектр послуг, пов’язаних з купівлею, користуванням та продажем автомобілів Nissan:

  • Продаж нових та авто з пробігом, trade-in та VIDI-Select.
  • Вигідні умови покупки автомобілів: кредит або лізинг.
  • Автострахування. Завдяки партнерству з СК «ВІДІ-Страхування» всього за декілька хвилин прямо у нас в салоні ви можете оформити страховий поліс на ваше авто.
  • Швидкісний тест-драйв. Ви маєте можливість особисто перевірити всі переваги автомобілів Nissan на дорозі. А Бориспільське шосе – відмінне місце для цього.
  • Продаж оригінальних запчастин та аксесуарів. Ми реалізуємо виключно фірмові деталі Ніссан та здійснюємо суворий контроль їхньої якості.
  • Кузовний ремонт. Всі роботи проводяться на сертифікованому обладнанні відповідно до стандартів, розроблених виробником Nissan.
  • Гарантія та післяпродажний сервіс. Проводимо гарантійне обслуговування автомобілів Ніссан та післягарантійний ремонт.

Також піклуючись про своїх клієнтів, ми впровадили ряд додаткових послуг, серед яких:

  • Онлайн-запис на сервіс. Вам не треба дзвонити менеджеру або спеціально приїздити до ДЦ, щоб записатись на технічне обслуговування. Достатньо просто зайти на наш сайт і заповнити відповідну форму. Процедура не займе у вас більше пари хвилин.
  • Персональний менеджер, готовий прийти на допомогу 24/7, якщо з вашим авто в дорозі сталась непередбачувана ситуація.
  • Акції та програми лояльності.

Завітайте до нас та окуніться у світ можливостей разом з автомобілями Ніссан. Ми знаходимось зовсім поруч – всього у 10 хвилинах від м. Київ за адресою: вул. Київська, 49, с. Чубинське, Бориспільське шосе.

Ніссан ВІДІ АРМАДА – працюємо, щоб ви насолоджувались комфортними та незабутніми подорожами на своєму Nissan.

*Спеціальна ціна – ціна, розрахована з урахуванням спеціальної пропозиції на автомобілі. Ціна є рекомендованою і може відрізнятися від остаточної ціни, запропонованої дилером Nissan ТОВ "ВІДІ-Армада" в Україні. 1Ви можете отримати кредит по програмі Nissan Finance для придбання автомобіля Nissan на наступних умовах. Про детальні умови кредитування дізнайтесь на сайті www.credit-agricole.ua або за телефоном: 0800305555. Кредитує ПАТ «Креді Агріколь Банк». Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011.