ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ

Оригінальні запчастини для Nissan, рекомендовані заводом-виробником ви можете купити в офіційному дилерському центрі Nissan «ВІДІ Армада» за доступними цінами.

ЗАПИС НА СЕРВІС

НАШІ ПЕРЕВАГИ

  • Ремонт бездоганної якості з використанням тільки оригінальних запчастин із сертифікатом автентичності
  • Офіційний сертифікований центр Nissan з повною гарантією на будь-який вид робіт
  • Установлення будь-якого виду додаткового обладнання з дотриманням всіх необхідних параметрів безпеки автомобіля

Консультація

+380 44 591 70 31

Наші співробітники люб'язно нададуть всю необхідну інформацію і запишуть на обслуговування у зручний для вас час

Запчастини

У нашому сервісному центрі крім запчастин на Ніссан представлений широкий асортимент оригінальних аксесуарів, серед яких кожен покупець зможе вибрати те, чого так не вистачає його автомобілю. Зателефонуйте нашим консультантам за номером телефону: (044) 591-77-78 і замовте необхідні аксесуари та запчастини в найкоротші терміни!

Придбати запчастини

Щоб знайти бажані запчастини, які знаходяться на складі дилера, досить скористатися формою, яку можна бачити нижче. Це дозволить зробити запит і отримати відповідь про наявність деталей в даний момент. Посилання, які можна бачити нижче, дозволяють скористатися брошурами в електронному форматі, щоб уточнити перелік аксесуарів для конкретного автомобіля Ніссан. Зв'язатися з консультантами для з'ясування будь-яких нюансів не складає труднощів. Для цього необхідно скористатися телефоном (044)507-00-07 і замовити аксесуари або запчастини нісан, які вам потрібні. Вони будуть доставлені в найкоротші терміни. Ціни на деталі також можна уточнити у консультантів дилера. Для швидкого замовлення запчастин ніссан на сайті необхідно витратити хвилину на заповнення простої форми, що робить покупки зручніше. Це дозволить вам отримати свіжу інформацію про наявність запчастин або аксесуарів.

Запишіться на сервіс, просто натиснувши кнопку

ЗАПИС НА СЕРВІС