Головна Каталог Кросовер Nissan X-Trail e-POWER


01

Внесіть інформацію про авто

02

Отримайте попередню оцінку

03

Виберіть актуальну пропозицію


* — Для перегляду попередніх оцінок клікніть по автомобілю який вас цікавить

Безкоштовна online-оцінка авто

Оцінити автомобіль - легко!

Дізнайтеся вартість вашого автомобіля, вказавши його реєстраційний номер.

Вкажіть основну інформацію про автомобіль
Контактна інформація*
Повернутися назад
Ціна викупу:

Шановний клієнте!
Ваше авто підпадає під категорію SELECT, але потребує додаткового узгодження ціни.
Наш консультант зв’яжеться з Вами для уточнення деталей та формування найкращої пропозиції.

Наш персональний менеджер проведе оцінку вашого авто безпосередньо в автосалоні
Будь ласка, запишіться до нас на безкоштовну діагностику

На жаль, у нас недостатньо інформації для оцінки Вашого автомобіля.
Будь ласка, запишіться до нас на безкоштовну діагностику і ми обов'язково оцінимо Ваш автомобіль.

Ми пропонуємо:
=
Trade–In
Ціна по Trade–In:
Ціна VIDI SELECT:
Ціна по Trade-in:

Отримайте вигідну пропозицію на новий автомобіль з урахуванням Трейд-ін

Вітаємо! Вказаний автомобіль відповідає критеріям SELECT.

Дивитися пропозицію
Викуп автомобіля
Ціна викупу:

Для отримання точної оцінки запишіться на огляд автомобіля до наших фахівців

Записатися на огляд
* - Попередня оцінка. Більш точна оцінка залежить від комплектації та стану автомобіля і буде сформована фахівцем після огляду автомобіля
Пропонуємо вам тест-драйв під час огляду!

Діагностика автомобіля займе 60 хвилин.

Пропонуємо Вам провести цей час з користю і випробувати будь-який автомобіль компанії ВіДі

Ви записуєтеся на огляд вашого авто і тест-драйв
від грн
На який автомобіль бажаєте обміняти?
від грн
Виберіть комплектацію
від грн
Виберіть модифікацію
Ціна: Ваша ціна:

Для обраної конфігурації
Вартість КАСКО: {{ amount.toLocaleString() }} грн *
ВИБЕРІТЬ БРЕНД:
Оберіть дилера
Модель: , , {{ variation.price.toLocaleString() }} грн
від {{ carItem.priceFrom.toLocaleString() }} гривень*
Комплектацiя
від {{ equipmentItem.priceFrom.toLocaleString() }} гривень*
Модификацiя
{{ varItem.price.toLocaleString() }} грн
Франшиза за ризиком Пошкодження ТЗ:
{{item.title}}:

* - Це приблизний розрахунок для НЕ КРЕДИТНИХ авто. Щоб дізнатися точну вартість КАСКО, натисніть кнопку «Отримати консультацію» для зв'язку з спеціалістами з відшкодування страхування

Модифікація: , {{ variation.price.toLocaleString() }} грн
Комплектацiя
від {{ equipmentItem.priceFrom.toLocaleString() }} грн
Модификацiя
{{ varItem.price.toLocaleString() }} грн
Платіж
Послуги з реєстрації авто
(у тому числі: державний номерний знак, бланк свідоцтва)
Збір на обов’язкове державне пенсійне страхування
Загальна вартість реєстрації автомобіля
* - Розраховано для фізичних осіб
** - Банківська комісія оплачується окремо
Огляд

Nissan X-TRAIL із технологією e-POWER

Унікальні технології X-TRAIL відрізняються від традиційного гібрида. З акумулятором, який заряджається від бензинового двигуна, не потрібно шукати джерело живлення. А доступний повнопривідний Nissan з технологією e-4ORCE забезпечує ще більш контрольоване й стабільне керування.

e-POWER, потужне поєднання

Унікальна технологія e-POWER поєднує в собі бензиновий двигун, що заряджає акумуляторну батарею, та електричний мотор, що передає крутний момент на колеса. Гібридний автомобіль працює подібно до електрокару. Вам не потрібно здійснювати зарядку від мережі, немає потреби змінювати звички керування автомобілем. На додаток до двигуна внутрішнього згоряння технологія e-POWER також використовує регенеративне гальмування для підтримки заряду акумулятора.

Заправка бензином, робота на електриці

Відкрийте для себе новий досвід керування автомобілем без зміни своїх звичок. Продовжуйте користуватися бензином, насолоджуючись відчуттям керування електрокаром, щойно натиснете кнопку запуску.

Підзаряджається на ходу

e-POWER не потребує заряджання від мережі. Бензиновий двигун виробляє енергію, яка підзаряджає акумулятор, коли автомобіль цього потребує. Саме батарея живить електричний мотор для приведення в рух коліс.

Перероблює енергію гальмування

Тертя внаслідок гальмування продукує енергію, а технологія e-POWER не дозволяє марнувати її. Система регенеративного гальмування перетворює енергію та спрямовує її до акумуляторної батареї, підвищуючи ефективність споживання палива.

Без зайвих хвилювань про запас ходу

e-POWER уберігає вас від турбот, з якими спочатку стикалися деякі власники електрокарів. Оскільки заряд батареї підтримується бензиновим двигуном, ви можете розпочати тривалу подорож без хвилювань щодо зменшення заряду. Просто заправляйтеся як завжди та продовжуйте пересуватися у звичному режимі.

Менше заправок, менше витрат на обслуговування

Завдяки технології e-POWER ви можете проїхати набагато більше на повному баку, оскільки бензиновий двигун використовується тільки для заряджання більш енергоефективної електричної акумуляторної батареї. Батарея також частково підзаряджається енергією, що виробляється під час гальмування. Це означає менше заправок та більше економії в тривалій перспективі.

Комфортніше керування

Натисканням перемикача ви можете активувати e-Pedal — це одна педаль для пришвидшення й для гальмування. e-Pedal звільняє від необхідності перескакувати з однієї педалі на іншу під час руху містом із частими зупинками-зрушеннями або під час підйому. Додайте до цього тихохідний двигун — і відчуєте більше контролю та комфорту за кермом.

Тиша та комфорт

Електричний мотор тихо працює, а в поєднанні з бензиновим двигуном, продукує мінімальну кількість викидів. Тож керування автомобілем e-POWER дарує приємні й комфортні відчуття.

Гнучкість керування

Завдяки приведенню коліс у рух електричним мотором ви насолоджуєтеся таким самим миттєвим крутним моментом і плавним пришвидшенням, які так подобаються власникам електрокарів. Розумна педаль E-Pedal пропонує вам цікаве керування в спортивному режимі, коли ви маєте на це настрій.

Менший вплив на довкілля

Насолоджуйтеся екологічнішим керуванням завдяки технології e-POWER. Завдяки скороченню викидів CO2 та твердих часток автомобіль залишає менший слід у довкіллі в порівнянні зі звичайними транспортними засобами, що працюють на бензині.

Потужність подвійного мотора e-4ORCE

Завдяки двом електромоторам — на передній та задній осях — вага розподіляється практично ідеально, запобігаючи розгойдуванню автомобіля. Обидва мотори підтримують рекуперативне гальмування, спрацьовуючи синхронно для ще більш плавної їзди.

Усі чотири колеса працюють незалежно одне від одного

Технологія повного приводу e-4ORCE контролює крутний момент і гальмування для кожного колеса окремо, віддаючи перевагу тим, у яких найкраще зчеплення. Це допомагає легко долати підйоми та зменшувати радіус поворотів.

Пристосовується до будь-яких умов

Технологія e-4ORCE реагує до 10 000 разів на секунду, постійно пристосовуючись до мінливих умов і викликів дорожнього покриття, віддаючи контроль над кожним рухом у ваші руки.

ДО 35 ДЮЙМІВ ІНФОРМАЦІЇ ТА РОЗВАГ

Дотримуйтеся вказівок, які відображаються на 12.3" - дюймовій цифровій панелі приладів, 12.3" - дюймовому дисплеї NissanConnect чи проєкційному 10.8" - дюймовому дисплеї.

УПЕВНЕНІСТЬ ТА КОМФОРТ

Насолоджуйтеся максимальним комфортом, налаштовуючи та керуючи функціями свого автомобіля за допомогою мобільного додатку NissanConnect Services. Ви можете перевірити, чи замкнений автомобіль, блимати фарами та багато іншого.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА КРУГОВОГО ОГЛЯДУ

Завдяки круговому огляду ви можете бачити всі об’єкти, які оточують ваш автомобіль спереду, ззаду та з боків, а також виявляти рухомі об’єкти поблизу й паркуватися без зайвих хвилювань.

ПРОЄКЦІЙНИЙ ДИСПЛЕЙ

Зосередьтеся на дорозі, не відволікаючись ні на що. Оскільки інформація про обмеження швидкості, навігаційні підказки та інші дані відображаються на проєкційний дисплеї 10.8" просто перед водієм.

АДАПТИВНЕ ОСВІТЛЕННЯ ДОРОГИ

Подбайте про безпеку пересування вночі за допомогою фар, які автоматично регулюють освітлення, уникаючи засліплення зустрічних водіїв та відновлюючи інтенсивність світла, коли попереду нікого немає.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА ЕКСТРЕННОГО ГАЛЬМУВАННЯ

Система екстреного гальмування із функцією розпізнавання пішоходів. У разі небезпеки зіткнення з автомобілем або пішоходом, система може виявляти об'єкти та задіяти гальма, щоб повністю зупинити автомобіль.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА ПОПЕРЕДЖЕННЯ ВИЇЗДУ ІЗ СМУГИ РУХУ

Інтелектуальна система запобігання виїзду зі смуги руху м'яко повертає автомобіль у свою смугу, якщо виявляє, що ви випадково відхилилися від курсу

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО ЗАГРОЗУ ФРОНТАЛЬНОГО ЗІТКНЕННЯ

Інтелектуальна система попередження про загрозу фронтального зіткнення відстежує автомобілі, що рухаються попереду і виявивши раптове уповільнення автомобіля перед вами, подає попередження про необхідність знизити швидкість

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО ПЕРЕХРЕСНИЙ РУХ ПОЗАДУ

Коли виїжджаєте з паркувального місця заднім ходом, система стежить за простором за вашим Nissan Qashqai та може попередити про наближення транспортного засобу з будь-якої сторони.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА КРУЇЗ-КОНТРОЛЮ

Система визначає відносну швидкість вашого автомобіля та транспортного засобу попереду й відстань між ними для запобігання їх небезпечному наближенню один до одного під час руху.

МОДУЛЬНІСТЬ БАГАЖНОГО ВІДСІКУ

Завантажуйте автомобіль на повну.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ ПРО ІНТЕР'ЄР

Салон створений для вашого максимального комфорту — від ергономічних зручних сидінь для далеких поїздок до модульної організації простору багажного відсіку. Ваші потреби — наш пріоритет.

СИСТЕМА PREMIUM BOSE

Насолоджуйтесь глибокими, потужними басами та чітким реалістичним звучанням завдяки звуковій системі преміум-класу  BOSE з 10 динаміками.

СИСТЕМА ISOFIX

Оснащений 4-точковим кріпленням ISOFIX для дитячих крісел у середині достатньо місця для використання декількох дитячих крісел на другому ряду сидінь

ЦЕНТРАЛЬНА КОНСОЛЬ

Доступна у всіх комплектаціях. Це елегантне практичне місце зі світлодіодним підсвічуванням для зберігання дрібниць.

ТРИЗОННЕ КОНДИЦІОНУВАННЯ ПОВІТРЯ

Система тризонного кондиціонування повітря забезпечує комфорт для всіх пасажирів. Пасажири на передньому та задньому сидіннях можуть самостійно обирати бажану температуру повітря.

СОНЦЕЗАХИСНІ ШТОРКИ

Захистить пасажирів задніх крісел від надмірного тепла та сонця завдяки вбудованим в задні двері сонцезахисним шторкам, щоб кожен міг комфортно відпочити, доки ви кермуєте.

Аксесуари
Детальніше про Nissan X-Trail e-POWER Гібрид

Зустрічайте новий Nissan X-Trail – e-Power! Це оновлена версія автомобіля, що давно став улюбленим серед водіїв. Він відрізняється потужністю, легко долає всі випробування українських доріг і при цьому працює практично безшумно, він жвавий і чудово тримається на дорозі. Турбота про довкілля та раціональна економія – девіз нового X-Trail гібрид!

Новий Nissan X-Trail гібрид

Х-Трейл е-Павер – насолода від подорожей! Унікальність цієї машини полягає в принципі її роботи: бензиновий двигун заряджає літій-іонну акумуляторну батарею, яка живить електромотор, що приводить у дію колеса. Завдяки чому вам не потрібно звикати до нових звичок водіння, оскільки авто так само заправляється паливом і в той же час не вимагає підзарядки від джерела електрики. При цьому витрати пального в рази скорочуються.

Унікальна також і система гальмування цього кросовера, оскільки при кожному натисканні смарт-педалі гальма виділяється додаткова енергія, що живить акумулятор.

Таким чином, стало можливим проїхати набагато більше кілометрів на одній заправці бака “під зав'язку”.

Комплектації та ціни Ніссан Х-Трейл гібрид

Ціна Nissan X-Trail e-Power залежить від кольору кузова, типу приводу, кількості пасажирських місць, комплектації, а також додатково встановлених аксесуарів та обладнання.

Він виграє на ринку автопрому завдяки наявності маси сучасних переваг:

1. Передові технології та безпека

X-Trail e-Power обладнаний новітніми інтелектуальними системами активної безпеки: смарт-педаль (відповідає за розгін та сповільнення); гальмування з розпізнаванням пішоходів та їх аудіо повідомленням про рух авто; моніторинг рядності руху та запобігання виїзду за смугу; контроль та стеження за «сліпими» зонами; попередження про можливе фронтальне зіткнення та про перехресний рух позаду; адаптивний круїз-контроль з обмеженням швидкості плюс динамічний контроль стійкості авто, а також моніторинг втоми водія; розпізнавання дорожніх знаків та об'єктів, що рухаються; датчики тиску у шинах; передні та задні датчики паркування; камера заднього виду та кругового огляду. Пасивні системи представлені 7 подушками безпеки та двома комплектами кріплень для дитячих автокрісел.

2. Салон та комфорт

Інтер'єр продуманий до сантиметра: оброблений шкірою мультируль, з регулюванням по висоті та вильоту; сонцезахисні шторки на дверях пасажирів заднього ряду; центральна консоль «butterfly opening» та задній підлокітник з підсклянниками; оригінальна ілюмінація салону; тримач для сонцезахисних окулярів та відділення для рукавичок – все це оригінальний стиль Ніссан Х-Трейл е-Павер. Подорожам із задоволенням також сприяє тризонний клімат-контроль, підігрів сидінь та керма. Візуал функцій та налаштувань забезпечується 7-дюймовим дисплеєм 12,3-дюймової панелі приладів, навігація відображається на 10,8-дюймовому проєкційному малюнку на лобовому склі. Неймовірно зручним у користуванні авто є функція безключового доступу та запуск кнопкою «Start-Stop».

3. Мультимедіа

Представлена центральним сенсорним дисплеєм 8 (Acenta) або 12,3 дюймів (N-Connecta, Tekna, Tekna +) з USB роз'ємами Type A, Type С для першого і другого ряду. Аудіо складова представлена 6 динаміками (Acenta, N-Connecta) або преміум-системою BOSE із 10 динаміками, в т.ч. 2 сабвуфери та цифровий підсилювач (Tekna, Tekna+). Завдяки наявності бездротової 15В зарядки (Tekna, Tekna+) зарядити смартфон стало дуже просто, а 12В розетки в центральній консолі та багажнику дозволять підключити до живлення й інші гаджети.

4. Зовнішній вигляд 

Екстер'єр цього авто – поєднання зухвалості кросоверного кузова та потужності позашляховика. LED-фари, що нагадують агресивний погляд хижака та оригінальна чорна глянцева сітка радіатора, плавність та чіткість ліній, начебто стверджують всемогутність цього супер-кара! І це справді так! Колісні диски алмазного різання в 18 або 19 дюймів і 20 см кліренс забезпечують цьому «звіру» не тільки відмінний стиль, але й неперевершену прохідність за будь-яких дорожніх випробувань.

SUV Nissan X-Trail e-POWER має два варіанти приводів – передній та повний. Авто на незалежних стійках: передня – MacPherson, задня – багатоважільна, завдяки яким кросовер чудово справляється з бездоріжжям, міськими маршрутами за будь-якої погоди та швидкісного режиму. Він справжній роботяга, оскільки може перевозити та буксирувати важкі вантажі (до 2 т), навіть за маршрутами з перешкодами.

Витрата палива Ніссан Ікс-Трейл гібрид

Позашляховик оснащений турбованим 1,5-літровим бензиновим двигуном зі змінним ступенем стиснення, гібридною системою, максимальною потужністю 157 кВт. Передньопривідний (2WD) набирає швидкість у 100 км/год за 8 с, а повнопривідний (e-4ORCE) – за 7 с п'ятимісний і лише за 7,2 с – семимісний!

При цьому маючи такі норми витрат палива на 100 км:

• з переднім приводом: міський цикл – 5,7 л, трасою – 5,5 л, у комбінованому циклі – 5,6 л;

• повнопривідний (5- та 7-місний): містом – 6,6 л, трасою – 5,7 л, змішаний цикл – 6,0 л.

Де купити новий гібрид Nissan X-Trail в Києві та Україні?

Щоб купити X-Trail e-Power від Nissan за найвигіднішими умовами – звертайтесь до офіційного дилера в Україні – автосалон Ніссан ВІДІ Армада, який знаходиться зовсім поряд з м. Київ: вул. Київська, 55, с. Чубинське, Бориспільський район.

Відчути всі переваги Ніссан Х-Трейл е-Павер ви можете записавшись на швидкісний тест-драйв!

Для цього телефонуйте: +38(044) 591 70 31 або заповнюйте онлайн форму на сайті салону Nissan VIDI Armada.

Nissan X-Trail e-POWER – новий рівень водіння: неймовірна сила, міць та прийомистість у поєднанні з передовими японськими технологіями та функціональністю!

X-Trail від Nissan – будь постійно на драйві!