ПРОГРАМА TRADE-IN У НІССАН ВІДІ АРМАДА

ПРОГРАМА TRADE-IN У НІССАН ВІДІ АРМАДА

ПРОГРАМА TRADE-IN У НІССАН ВІДІ АРМАДА

Для тих, хто мріє стати власником новенького Nissan офіційний дилер Ніссан ВІДІ Армада на Бориспільському шосе пропонує програму – обмін вживаного автомобіля на нову електрифіковану модель Nissan. Умови призначені як для власників автомобілів, так і для тих хто тільки починає знайомство з брендом і для постійних покупців.

ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Звернувшись до офіційного дилерського центру Ніссан ВІДІ Армада, крім вигоди на автомобіль та привабливих умов обміну, Ви отримуєте додаткові переваги:

• немає потреби проводити передпродажну підготовку авто з пробігом, витрачати час та гроші на пошук покупця, дбати про чистоту угоди та особисту безпеку;

• передбачена можливість реєстрації нового автомобіля в автосалоні Ніссан ВІДІ Армада, а необхідність переоформлення старого авто відпадає;

• дилерський центр надає допомогу при укладанні кредитних та страхових договорів, підписанні договору лізингу;

• ми гарантуємо абсолютну чистоту угоди й безпеку своїх клієнтів;

• гарантійне та сервісне обслуговування здійснює сертифікована станція технічного обслуговування Ніссан ВІДІ Армада.

ОБРАТИ АВТОМОБІЛЬ З НАЯВНОГО СКЛАДУ

СКОРИСТАЙТЕСЯ ОНЛАЙН ФОРМОЮ ПОПЕРЕДНЬОЇ ОЦІНКИ ВАШОГО АВТОМОБІЛЯ З ПРОБІГОМ

ОНЛАЙН ОЦІНКА АВТО

Детальну інформацію про програму обміну авто Trade-in від Ніссан ВІДІ Армада, наявність моделей та умови їх придбання уточнюйте у наших консультантів за номером телефону +38044 591 7 031, або в дилерському центрі за адресою Київська обл., Бориспільській р-н., с. Чубинське, вул. Київська 55 (Бориспільське шосе 7 км від Києва).

Умови чинні з 9.02.2024 і до подальшого повідомлення.