ПІДГОТУЙТЕ ВАШ АВТОМОБІЛЬ ДО ЛІТА

ПІДГОТУЙТЕ ВАШ АВТОМОБІЛЬ ДО ЛІТА

ДІАГНОСТИКА ХОДОВОЇ ЧАСТИНИ АВТО ЗА 439 грн* 


ВИГОДА НА АКСЕСУАРИ ДО 25%**


ВИГОДА НА ЛЕГКОСПЛАВНІ ДИСКИ ДО 50%**


ВИГОДА НА МОТОРНІ ОЛИВИ ДО 15%***


ВИГОДА НА ПРЕМІУМ ФІЛЬТРИ ДО 25%**

ЗАБЕЗПЕЧТЕ ЧИСТОТУ ПОВІТРЯ В САЛОНІ ВАШОГО NISSAN ЗА ДОПОМОГОЮ НОВОГО ВИСОКОЯКІСНОГО САЛОННОГО ФІЛЬТРА

 


ЗАСТОСУВАННЯ ПОЛІФЕНОЛУ

Протиалергенний поліфенол, який компанія Nissan використовує у комбінованому салонному фільтрі, дає змогу нейтралізувати алергени, усунути неприємні запахи, а також запобігти потраплянню газів і часточок пилу в салон автомобіля.

ПРИРОДНИЙ ЗАХИСТ ВІД АЛЕРГІЇ

Поліфеноли – це природні молекули рослинного походження, які містяться в коренях рослин і фруктах та мають високоефективну протиалергійну, антиоксидантну, антиканцерогенну та протизапальну дії. Поліфенол, який протягом століть приносив користь здоров’ю людей, відтепер використовує компанія Nissan для очищення повітря, що подається в салон автомобіля.

 

Акція діє з 01.06.2024 до 10.07.2024 на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій, зони проведення операції ООС та заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі та стримування збройної агресії Російської федерації, а також деяких регіонів, які потенційно знаходяться під обстрілами збройних сил Російської федерації або де проводяться бойові дії.

*Діагностика підвіски автомобілів Nissan будь-якої моделі за спеціальною рекомендованою ціною від 439 грн з ПДВ, яка включає діагностику залишкової товщини гальмівних колодок та дисків, діагностику стану шин (залишкова глибина протектора та стан шин), перевірку рівнів робочих рідин та якості гальмівної та охолоджуючої рідин.  Зазначена спеціальна ціна є рекомендованою на період дії Акції.

** Під вигодою мається на увазі співвідношення рекомендованої ціни на період Акції порівняно зі звичайною рекомендованою ціною. На різні найменування запчастин та аксесуарів встановлено різний розмір вигоди. Розмір вигоди є рекомендованим, остаточна ціна встановлюється при замовленні в ТОВ «ВІДІ Армада». Детальний перелік запчастин та аксесуарів, на які поширюється вигода, та умови отримання вигоди можна дізнатися у ТОВ «ВІДІ Армада» Київська обл., Бориспільській р-н с.Чубинське, вул. Київська 55. Знижки за різними акціями не поєднуються.
*** Для негарантійних автомобілів.
*** Про подробиці програми Value Advantage («Велью Едвантидж») дізнавайтеся ТОВ «ВІДІ Армада» Київська обл., Бориспільській р-н с.Чубинське, вул. Київська 55.